Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Deepfake – mūsdienu bīstamākais ierocis

Alūksnietis Armīns Rēdelis paralēli filmu un televīzijas studijām Lielbritānijā, jau trešo gadu izvēlējies digitālo mediju un informācijas kursu. Tā mērķis ir studentus iepazīstināt ar informācijas vērtību un lomu gan profesionālajā telpā, gan sabiedrībā, kā arī iemācīt, kā maksimāli izmantot informācijas potenciālu darbā un ikdienas soļos. Sākot ar interneta vēsturi, arhīviem, datu analīzi un digitalizāciju un beidzot ar kiberaizsardzību, datubāžu veidošanu, informācijas pārvaldīšanu organizācijās un uzņēmumos un 3D modelēšanu, kā arī informācijas pārbaudīšanu digitālajā telpā, ir viens no vadošajiem digitālo humanitāro zinātņu centriem Lielbritānijā. “Šodien digitālā vide vairs nav izklaide, informācijas un datu daudzums ir sasniedzis iepriekš neredzētus lielumus, un tagad ir jāsaprot, kā šo informāciju pārvaldīt. Digitālā vide arvien vairāk tiek pārpildīta ar maldinošu un nepatiesu informāciju, tāpēc arvien nozīmīgāka ir spēja orientēties šajā informācijas plūsmā,” teic A. Rēdelis.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.