Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Darīt labo nozīmē klausīt savai sirdsbalsij

Novadnieks Uldis Kazaks ir dzimis Alūksnē, un šeit dzīvo arī viņa mamma Dzintra. Te viņš ir mācījies līdz 10. klasei, bet tad dzīves ceļi aizveduši uz Rīgu. Pašlaik U. Kazaks ir aktīvs ne tikai savā profesionālajā darbā un vaļaspriekos, bet arī savā sirdslietā, palīdzot Ukrainas tautai. Viņš ir konvoju autovadītājs iniciatīvā #tviterkonvojs. Latvijā un nu jau plašāk pazīstamā tviterkonvoja automašīnas mēro ceļu uz Ukrainu teju katru nedēļu, un U. Kazaks atzinīgi novērtē katra ieguldījumu konvoja papildināšanā - arī alūksniešu paveikto automašīnu iegādē Ukrainai.
- Tviterkonvojā iesaistījāties, sākoties karam Ukrainā. Ko darāt ikdienā?
- Mans pamatdarbs ir “Rīgas satiksmē”, kur krāsoju autobusus. Ar šo darbu pelnu naudu, taču ir arī kaudze ar blakuslietām, kas man patīk un aizrauj. Vadu raidījumu radio “NABA”, un tur man patīk tas, ka ēterā varu normas robežās arī palaist muti, ievērojot visas ētikas normas. Tā ir brīvība. Vēl iesaistos kino jomā dažādos aspektos. Esmu gan ekstra - masu skatu aktieris, gan arī citreiz filmēšanas komandas autovadītājs. Man ļoti patīk redzēt, kā kino rodas. Protams, tas sabojā visu prieku par filmām, kurās pats esi piedalījies, jo tev jau ir radies zināms priekšstats pa attiecīgo filmu.Lielākais projekts, kurā esmu piedalījies, ir Dzintara Dreiberga filma “Dvēseļu putenis”. Šīs filmas titros esmu ierakstīts trīs reizes - kā masu skatu dalībnieks, skaņu ieraksta dalībnieks un filmēšanas komandas autovadītājs. Esmu iesaistījies arī festivālā “Laba daba”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.