Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ceļš uz jaunu bibliotēku turpinās

Alūksne jau sen pelnījusi jaunu bibliotēku, un pērn vīzija par tās veidolu ieguva konkrētākas aprises, jo Alūksnes novada pašvaldība izsludināja metu konkursu bibliotēkas izveidei Ojāra Vācieša ielā 2A. Konkursam pieteicās četri pretendenti, bet žūrijas komisija par piemērotu neatzina nevienu pieteikumu.

Taču tas nenozīmē, ka šī iecere nolikta malā. Projekta vadītāja Alūksnes novada pašvaldībā Sanita Adlere atzīst, ka pirmais metu konkurss darba grupai devis lielu pieredzi, ļaujot saprast, kādai jābūt nākotnes bibliotēkai Alūksnē, kādi uzlabojumi jāveic, lai sasniegtu mērķi. Pašvaldība šobrīd precizē darba uzdevumu jaunam metu konkursam.
Darba grupa gada sākumā sanāca kopā atkārtoti un uzsākusi otro apli ar mērķi izvērtēt, kas pirmajā konkursā izdevās un kas ne, kādi ir ieguvumi no iesniegtajiem metiem, kā noformulētas domas un ko sapratuši pretendenti, un vai tas apmierina. Turpinās process, lai atkārtoti izsludinātu šo konkursu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.