Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Būt māmiņai ir skaisti!

Šodien - Mātes diena! “Mammas loma nav tikai audzināt bērnus. Tas ir kas vairāk. Tās pamatā ir rūpes par citiem un neizmērāma beznosacījumu mīlestība. Būt māmiņai ir skaisti!” saka trīs bērnu mamma Jolanta Umure. Jolanta un Jānis ir vecāki trīs atvasēm - Dārtai (7 gadi), Mārtiņam (3 gadi) un pastarītei Martai, kurai nedēļu pirms Mātes dienas apritēja vien divi mēneši. Mātes diena Umuru ģimenē vienmēr ir svētku diena. Jolanta un Jānis atceras, ka svinēšanas tradīcija iedibināta vēl skolas laikā, kad māmiņām par godu notika dažādi svētku koncerti, zīmētas kartītes un dāvāti pavasara skaistākie ziedi. Skolas laiks viņiem jau pagājis, bet Mātes dienas tradīcija nav zudusi. Vien tagad mīļus apskāvienus un sveicienus saņem pati Jolanta.
Maija otrajā svētdienā, šogad - 14. maijā, Latvijā svin Mātes dienu. Umuru ģimenei tā būs svētku diena. “Zinu, ka bērni dāvās ziedus, bet es gatavošu kūku, Dārta dziedās un spēlēs klavieres. Dienu pirms, 13. maijā, Dārta piedalīsies deju kolektīva “Enku - drenku” Mātes diena koncertā,” saka trīs bērnu māmiņa Jolanta. Viņa ir pārliecināta, ka jāsvin ne vien Mātes, bet arī rudenī Tēva diena. Jo svētku nekad nevar būt par daudz, smejot teic viņa.


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.