Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ar Alūksni sirdī

Novadnieks Reinis Aleksejevs aizraujas ar akvareļgleznošanu, fotomākslu un mūziku. Lai arī dzīves ceļi viņu aizveduši ārpus Alūksnes, ar šo pilsētu viņam saistās daudz skaistu un interesantu atmiņu. Ar Reini sarunājāmies pilsētas svētku noskaņā – viņš drīzumā grasās apciemot dzimto pusi.
- Kā ceļi tevi aizveda uz Angliju?
- Tas notika 2010. gada aprīlī, kad, zaudējis darbu tepat vietējā Alūksnes uzņēmumā, spontāni izdomāju braukt, kur acis rāda. Nu jau 13 gadus dzīvoju šeit, Anglijas ziemeļaustrumos, netālu no Ņūkāslas.
- Aizraujies ar gleznošanu, mūziku un foto, kā radās interese par šiem hobijiem?
- Gleznošana aizsākās pavisam nejauši, kad, braucot ar divriteni gar kādreizējo veikalu “Dzirnas”, netālu no Alūksnes pašvaldības ēkas, iebraucu lielā bedrē un mani pārmeta pāri stūrei. Nākamais, ko atceros, kad pavēru acis - blakus stāvēja solīds vīrietis gados un jautāja, vai ar mani viss kārtībā. Tā es iepazinos ar mākslinieku akvarelistu Gunāru Ozoliņu, pie kura ilgus gadus biju viņa vadītā akvarelistu pulciņa “Aqua” dalībnieks.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Aluksniesiem.lv abonementu:

"Alūksniešiem.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības "Malienas Ziņas" saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus Alūksnes un Apes novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Aluksniesiem.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Aluksniesiem.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.