Pirmdiena, 8. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Kā novērst globālo sasilšanu?

Akcijas „Idejas – Cilvēki – Pārmaiņas” organizatori aicina skolotājus aktīvāk iesaistīties globālās sasilšanas draudu novēršanā un kādu mācību stundu veltīt akcijai, kopā ar skolēniem meklējot jaunus un inovatīvus risinājumus mūsu planētas glābšanai.

Akcijas “Idejas – Cilvēki – Pārmaiņas” organizatori aicina skolotājus aktīvāk iesaistīties globālās sasilšanas draudu novēršanā un kādu mācību stundu veltīt akcijai, kopā ar skolēniem meklējot jaunus un inovatīvus risinājumus mūsu planētas glābšanai.
Sakarā ar akciju ir izveidota mājas lapa “www.diena.lv/11.stunda”, kurā jau šobrīd jauniešiem ir iespēja piedāvāt savas idejas, kā mazināt globālās sasilšanas draudus.
Skolotāji aicināti kopā ar skolēniem vizualizēt kopīgi ierosinātās pārmaiņas un iepazīstināt ar tām arī citus (Idejas iespējams pievienot akcijas mājas lapā vai sūtīt laikrakstam “Diena”, Mūkusalas iela 15, Rīga, LV-1004, ar norādi: “Akcijai Idejas – Cilvēki – Pārmaiņas”)
Pateicībā par atbalstu un iniciatīvu katram skolotājam akcijas organizatori ir sarūpējuši jaukas balvas – “Prāta piedzīvojumu” no izdevniecības “Dienas Grāmata” un pārsteigumu no “SEB Unibankas”. Savukārt skolotājam, kurš akcijā būs iesaistījis visvairāk skolēnu un palīdzējis īstenot videi draudzīgās idejas, tiks dāvāts pārsteiguma ceļojums no “Mammasdabas”.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri