Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Iespēja redzēt papagaiļus

Rīgā, Dabas muzejā, līdz 14. oktobrim apskatāma papagaiļu izstāde, kuru veido eksotisko dzīvnieku audzētāju klubs.

Rīgā, Dabas muzejā, līdz 14. oktobrim apskatāma papagaiļu izstāde, kuru veido eksotisko dzīvnieku audzētāju klubs.
Tajā var aplūkot vairāk nekā 30 sugu papagaiļus, kā arī amadīnes, astrildes, ūbeles, Mandžūrijas pundurpaipalas un citus eksotiskus putnus. Apmeklētāji varēs saņemt speciālistu konsultācijas.
Pasaulē zināmas apmēram 300 papagaiļu sugu, un gandrīz visu pārstāvji var atdarināt cilvēka balsi. Īpaši gudri ir Amazones aras un pelēkie papagaiļi jeb žako, kas ir draudzīgi un ļoti runīgi.
Putnu lielums var būt no deviņiem centimetriem (zvirbuļpapagailis) līdz 1,10 metriem (ara). Papagaiļu mūža ilgums var būt no septiņiem, astoņiem gadiem līdz pat 70, 80 gadiem.

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri